KDYŽ SE MALÉ TAJEMSTVÍ
STANE NEOVLADATELNÝM PROBLÉMEM!

Pravda ukrytá pod tlustým povlakem laku na nehty je víc než jen kosmetický problém

Pravdou je, že zmiňovaný problém ve většině případů rozhodně nebolí a vůbec neohrožuje vaše zdraví, silně však ovlivňuje vaši sebedůvěru. Kvůli křehkým, pokřiveným a změněným nehtům jste každý den nejistější a kdekoliv se objevíte bosí, ať už je to v úkrytu vašeho domova nebo někde na veřejnosti, nemůžete se zbavit velkých rozpaků a nepříjemného pocitu. Vaše sebevědomí je zničeno.

Odhalujeme hlavního viníka vzniklé situace: mykózu nehtů

Nejčastější příčinou žlutých nehtů na nohou je mykóza nehtů (onychomykóza). Mykóza může váš nehet změnit v odpudivou, tlustou, žlutou, rozpolcenou změť, která může v nekritičtějších případech i bolet.

Tento nakažlivý, přetrvávající a opakující se jev začne zpočátku jako bílá nebo žlutá skvrna pod špičkou nehtu. Časem, jakmile se mykóza rozrůstá a infekce proniká hlouběji, způsobuje zánět zbarvení, zesílení a lámavost nehtu, který může dokonce slézt.

Teplé, zpocené nohy jsou ideálním rájem pro vznik plísňových onemocnění

Plísňová onemocnění nehtů způsobují nejčastěji mikroskopické organizmy známé pod názvem dermatofyty, které se živí keratinem v našich vlasech a nehtech.

Tyto houby jsou téměř všude okolo nás, obzvláště však milují, vlastně přímo “rozkvetou” na tmavých a vlhkých místech, jako je např. teplý a propocený vnitřek obuvi.

Lépe předejít než léčit

Před plísňovými onemocněními nehtů se bohužel zcela chránit nemůžeme, můžeme si však pomoci následujícími praktickými radami. Postarejte se o to, abyste si nehty při stříhání nepoškodili, noste pouze pohodlnou obuv z přírodních materiálů, které mohou dýchat, obuv pravidelně měňte, chodidla udržujte suchá a nikdy, doopravdy nikdy nechoďte bosí po veřejných prostorách (jako jsou např. sauny, bazény nebo sprchy ve fitness centrech – skutečné líhně mykózy).

S přírodou proti problému? Odhalujeme sílu smrkové pryskyřice!

Léčivé účinky smrkové pryskyřice znali už naši pradědové, neboť ji využívali v léčitelství k hojení ran, hnisavých vředů, zánětů a dalších poranění pokožky.

Stoleté moudro potvrzují i nejnovější vědecké výzkumy, které dokazují, že smrková pryskyřice působí i jako výborné antimykotikum, což znamená, že úspěšně zabraňuje růstu plísní a proto se může efektivně používat i při mykóze nehtů. Kromě toho svými léčivými látkami povzbuzuje také regeneraci tkáně a pomáhá tak dodatečně při léčbě.

I VY SI ZASLOUŽÍTE PĚKNÉ A ZDRAVÉ NEHTY A VAŠE NEHTY SI ZASLOUŽÍ SMRKOVOU MAST!

Proto ať se i ona přidá k ostatním výrobkům ve vaší domácí lékárně! Zajistěte si svůj kelímek ihned.

Objednat smrkovou mast, 50 ml!

Zobrazit Rekapitulace objednávky
1,351 Kč
Product Subtotal
Smrkova mast, 50ml  × 3 1,230 
Subtotal 1,230 
Shipping
Cena celkem 1,351  (včetně 234  Standard)

Množství:

Smrkova mast, 50ml (#1622)
+
410 
Smrkova mast, 50ml
+
820 

Email:

Fakturační údaje

Vaše objednávka

Produkt Mezisoučet
Smrkova mast, 50ml  × 3 1,230 
Mezisoučet 1,230 
Doprava
Cena celkem 1,351  (včetně 234  Standard)

Možnosti platby

.